Mini DV

Informatie over Mini DV video banden

DV videoband staat voor Digital Video. Standaard kan er 60 minuten video op een mini DV band. Maar er is ook een mogelijkheid om 90 minuten op te nemen, maar dan lever je veel beeld kwaliteit in. Op dit moment kunnen wij alleen Mini-DV video banden voor u digitaliseren. Wilt u toch heel graag DV video banden digitaliseren, neem contact met ons op voor een mogelijke oplossing.

Mini DV

Het is een kleine video band, met een afmeting van 66 x 48 x 12.2 mm. Standaard kan er 60 minuten op worden genomen in de mooiste kwaliteit.

DV

Het grote verschil is dat het formaat (125 x 78 x 14.6mm) een stuk groter is, maar hierdoor kunnen er ook meer minuten op worden opgenomen. De kwaliteit en techniek hiervan is hetzelfde als de Mini-dv. Het is een niet veel gebruikte video band bij de consument, maar meer bij professionelere camera’s. Maar bij ons kunt u ze om laten zetten!

Weet u niet welke videobanden u heeft?

Stuur een Whatsapp of e-mail met een foto van uw videobanden.

Standaard geleverde service

120 minuten

Standaard bedrag per band tot maximaal 120 minuten.

Langer dan 120 minuten

Meer minuten per band? Wij rekenen een kleine vergoeding van € 2,50  per 30 minuten.

USB of DVD

Standaard zetten wij het op uw eigen  USB stick. Moeten wij er één leveren, of op DVD zetten? Check dan hier de prijzen.

Ouden banden terug?

Natuurlijk! Geen zorgen. En u krijgt ze ze in originele staat weer netjes terug.

Gratis bezoring

Wij halen graag uw banden op en komen ze bij u thuis brengen. Check hier de voorwaarden.

Geweldig resultaat

Wij zijn uw betrouwbare partner in het digitaliseren van video banden. Uw glimlach is ons werk!

Hulp nodig?